Loża Szyderców


#1 2008-03-10 20:46:25

Champion

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 35
Punktów :   

Champion

IMIE: Piotr

Wiek: Chrystusowy - 33 i też na "Ch"

MIEJSCOWOść: Legnica (mieszkam czasem w weekendy) / Wrocław (z racji pracy od pn-pt)

CO ROBIE: Wystudiowałem się już - inż. Informatyk - Systemy i Sieci Komputerowe (nie kumam specjalnie, ale multi5 uprawiałem przez 8 miechów i mnie nie złapali )

DLACZEGO OGAME:  wszystko przez Siejo (AF). Zobaczyłem te obrazki i jefłem śmiechem  niedowierzaniem, ale gadał i gadał i pierwsza kopalnia metalu i poszło... Najpierw sojusz B.U.F.U. - wszystkich oprócz Siejo zbanowali bo myśleliśmy, że sojusz to po to by sobie surówke słać we wszystkie strony - Push nie obowiązuje ... Potem AC mnie próbowali złapać, aż z niemocy zaproponowali wstapienie do sojuszu...Długie noce z Empem z córcią na ręce (ząbkowała - teraz 3,5 roku) Potem trochę uczyłem synala grać - teraz prawie 10 lat - ale nazbyt emocjonalnie podchodził do gry. Klity wtedy sobie przejebały na zawsze :] Potem uznałem, że złom za złomem OK, ale zasypiać z kanapką w gębie to przesada ...

CEL: Loża Szyderców - loża skupiająca emerytów, ale pojawili się i złomiarze. No i czemu nie. Jednak cel nadrzędny to zajebista ekipa, pełen luz, świetna zabawa też dla tych, którzy pilnowanie statków nie stawiaja za najwyższy priorytet. Teraz OGame, a co potem? Real, a Loża 3ma nas w kupie... 2 lata gry i rok stania z boku... Poznałem tu wielu fajnych ludzi - nie chce byśmy rozeszli sie każdy w swoją stronę...
Niemniej jednak moi dawni koledzy (nigdy nie wstąpiłem do AF i odszedłem jako ostatni stary ACek) nieco zaleźli mi za skórę i Loża wyleczy ich, mam nadzieje, z manii wyższości

FOTKI: Moją jakże przystojną gębę i owalne ciało Świętego Mikołaja zobaczycie na każdym zlocie. Nie mnie jednak jak będzie mozliwość to coś wlepie ;-)

Offline

 

#2 2008-03-10 21:04:45

Matilm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 15
Punktów :   

Re: Champion

normalnie Panie Małer pełen wypas

kto by pomyślał że jedna kanapka przesądziła o wszystkim

Offline

 

#3 2008-03-11 09:48:09

Champion

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Champion

Panie Lewandowski - z tej strony Mauer, a w Psach był Franz MauRer...

I w sumie ta jedna kanapka dobiła gwoździa

Od 12.00 farmionko sondami. z 5-10 kk dziennie, potem zabronili to farming Tech.Komp-1. Finalnie farmiłem już OWcami, dt dla rozrywki

Ok. 15.00 inna lokalizacja w innej gali to samo
Ok. 18.00 jeszcze inna gala
OK. 21.00 - jak myślisz?
OK. 24.00 skanowanie 5 lokalizacji po 60 ukłądów w lewo/prawo
Przed 3.00 i po wiesz co się działo
Atak wchodzł koło 4-5
REcki wracały na 7-8
RW do ST i lulu 4h
Praca w realu i praca w wirtualu
Po 2 miechach zaczęło mi zwisać, że ścigam się w największych przyrostach dziennych, tygodniowych, miesięcznych... że dawni straszący, chcieli mieć pakty... że liczba moich staków "grubych" niejednokrotnie przekraczała liczbę czyichś lm-ów... 2-3 miechy bardzo ostrego pykania i.... przeszło

Offline

 

#4 2008-03-11 14:50:06

Matilm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 15
Punktów :   

Re: Champion

od razu przepraszam za błąd Panie Mauer

a co do sposobu gry to poddaje sie gdzies kolo 22

w sumie to nigdy nie brałem tej gry aż tak poważnie, po prostu dla mnie to przesada ale to tylko moje zdanie, poskanuje tak z 4 razy dziennie jak cos jest to lece jak nie to pofermie, dzienny urobek z fermienia to jakies 5-7kk i do przodu

Offline

 

#5 2008-03-15 09:01:57

Champion

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Champion

Zdjątka:

Ja z córcią:
http://img214.imageshack.us/img214/787/dsc00155ib0.jpg

I moje dziciatka:

http://img230.imageshack.us/img230/5171/dsc00036ae8.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klumb.pun.pl www.bleach-tales.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.fizjouj.pun.pl www.elitetheelite.pun.pl