Loża Szyderców


#1 2008-03-19 00:21:33

igi

Nowy użytkownik

5239818
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 1
Punktów :   

igi

IMIE: Igor
WIEK:  35
MIEJSCOWOść: Wadowice
CO ROBIE:  jestem grafikiem w sporej firmie spożywczej. W wolnym czasie marudzę pod nosem.
DLACZEGO OGAME:  A dlaczego nie?  Link podrzucił mi kiedyś brat. Ja -akurat zagrypiony-  z nudów zacząłem zabawę "tak na chwilę" na Uni7. Chwila przeciągnęła się na niemal trzy lata. Po drodze były: IWS, Nemesis, AC i AF. W międzyczasie zrozumiałem że gra grą, ale nie o nią tak naprawdę chodzi, tylko o ludzi.
DLACZEGO JUŻ NIE OGAME: No bo ile kurde można? Nawet Eko zabiera czas
Emeryckie konto założyłem by nie tracić kontaktu z ludźmi (no i wiedzieć kiedy do cholery następny zlot) ;>
DLACZEGO JESTEM TUTAJ: Bo skusił mnie ten wredota Champ. A ja się dałem nabrać. ;>
CEL:
  [W OGame]: było to dojście na samym eko, bez floty, do Top10 (potem już tylko trwałem z oficjalną rezygnacją do zlotu).  Teraz, już wolny od nałogu czekam na następne picie
  [W życiu]:  żyć w spokoju i nie szkodzić innym.  (przy okazji może dojść na samym eko chociaż do top 1'000)


igi zrzęda

Offline

 

#2 2008-03-19 11:19:01

Champion

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: igi

igi napisał:

IMIE: Igor

  [W życiu]:  żyć w spokoju i nie szkodzić innym.  (przy okazji może dojść na samym eko chociaż do top 1'000)

hyhy...
Jesli te TOP 1000 to w OGame to w 3 m-ce
Jesli TOP 1000 w polskich finansach to nie szkodząc innym sie nie da

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ftims09.pun.pl www.bleach-tales.pun.pl www.klumb.pun.pl www.elitetheelite.pun.pl www.cbmpl.pun.pl