Loża Szyderców

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-12 14:01:58

czarna wdowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 6
Punktów :   

Czarna Wdowa

Imie: Łukasz
Wiek: 24
Miasto: Miedzyrzecz - miasto sexu i biznesu zachodniej polski
Dlaczego ogame: mchm kiedys wpada na zjazd na studiach i zagaduje domnie wszystkim znany Pyra i babra cos o jakies tam grze czy cus.. a ze akurat mialem sporo wolnego to co tam zobacze co to jest dalem sie namowic i tak trwam;/ napoczatku jakos mi sie to niespodobalo ale jak zaczolem zabijac inne floty to sie spodobalo:D
Cel: mhm na poczatku cele bylo ST potem top 100 a potem zapakowania floty w recki z kordow 3:40:5 konto ktore mnie pograzylo dwukrotnie z reki Szalonego Iwana (obecnie T1) ale wtedy to ja zielony bylem:P
Fotki: mhm a po choj? sie pytam jak wszyscy mnie znaja:D i snia o mnie po nocach:P hehe

no dobra co sie jeszcze pisze?

a Praca: dajecie wiare ze pracuje? coprawda na urlopie juz chyba z miecha ale jednak jestem szejkiem paliwowym i gdyby nie ogame to co ja bym po nocach w pracy robil?

Ostatnio edytowany przez czarna wdowa (2008-03-12 14:04:22)


No Job No Kołacze

Offline

 

#2 2008-03-12 21:26:57

Makus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Czarna Wdowa

cw ty alkoholiku jeden urlop masz no nieladnie i te moje lmy przetapaic

Offline

 

#3 2008-03-15 08:27:51

Champion

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 35
Punktów :   

Re: Czarna Wdowa

No właśnie - urlop. To gdzie dupala wozisz i popijawki nie organizujesz?
Ino ja tez ostatnio nie mam czasu, a jeszcze święta idą. Choć w sumie opłatkiem to moglibyśmy sie wszyscy podzielić. Jajeczka oszczędzam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ftims09.pun.pl www.fizjouj.pun.pl www.elitetheelite.pun.pl www.cbmpl.pun.pl www.klumb.pun.pl